Malbork, Pomorskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Kierownik ds. obiektów

Malbork

Jesteśmy ogólnopolską firmą działającą na rynku od 1995 roku. Systematycznie od roku 2000 wzmacniamy swoją pozycję w segmencie usług dedykowanych dla przemysłu, zarówno w kwestii stałych, jak
i specjalistycznych usług porządkowych. To co nas wyróżnia to kompleksowość świadczonych usług oraz wysoki standard wykonywanych zleceń, poparty licznymi referencjami. Nasza siła to wykwalifikowany personel, nowoczesny park maszynowy oraz bardzo dobre przygotowanie logistyczne do obsługi obiektów na terenie całego kraju.

Jesteś osobą dynamiczną i pewną siebie? Dobrze się składa &#8211; poszukujemy osób na stanowisko
Kierownik ds. Obiektów. Najcenniejsze dla nas będą: Twoje doświadczenie w branży usług porządkowych, zdolności komunikacyjne, łatwość nawiązywania kontaktów. Masz szansę na rozwój zawodowy w prężnie rozwijającej się firmie.

Opis Stanowiska
Reprezentowanie i dbanie o interesy Firmy w kontaktach z klientem w podległym regionie.
Regularny kontakt z osobami wyznaczonymi ze strony klienta do współpracy z naszą Firmą.
Koordynowanie prac porządkowych wykonywanych na podległych obiektach oraz nadzór nad ich prawidłową realizacją.
W trakcie obecności na obiekcie kontrola stanu technicznego maszyn, ich czystości i sposobu przechowywania.
Kontrola kosztów na obiekcie oraz ich utrzymywanie w ramach założonego budżetu w regionie.
Koordynowanie prac wykonywanych na obiektach.
Sporządzanie raportów zleconych przez przełożonego
Prowadzenie rekrutacji i szkoleń /w tym BHP/ dla podległych pracowników i na uruchamiane obiekty.
Przekazywanie rzetelnych informacji kandydatom do pracy w naszej firmie na temat form zatrudniania.
Nadzór, kontrola nad dokumentami kadrowo-płacowymi zgodnie z obowiązującą w tym zakresie procedurą.
Kierowanie pracą podległych pracowników.
Kontrola grafików i czasu pracy pracowników.
Przygotowanie nowego obiektu do objęcia przez Firmę i jego uruchomienie.

Wymagania
Doświadczenie w branży porządkowej na podobnym stanowisku.
Znajomość profesjonalnej chemii i technologii stosowanych w specjalistycznych usługach porządkowych.
Doświadczenie w zarządzaniu personelem;.
Samodzielność.
Umiejętności liderskie, wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
Odpowiedzialność.
Zaangażowanie, umiejętność pracy pod presją czasu.
Dyspozycyjność (częste delegacje ).
Wykształcenie min. Średnie.
Mobilność, Prawo jazdy kat. B.
Oferujemy
Samodzielne stanowisko;
Rozwojową prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i przejrzystych strukturach zarządzania;
Możliwości samorozwoju i podnoszenia kwalifikacji.
Umowa o pracę
Samochód służbowy, telefon, laptop.
Kontakt: 784012000

Ogłoszenie dodane: Poniedzialek, 20 Kwiecien, 2015  10:49

Identyfikator: 545961

Wyświetleń: 2241